24 Saat Hizmet megatrans@gmail.com
Yenimahalle, ANKARA 0312 332 14 04

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama
Ambalajlama çalışmasına verdiğimiz önem sayesinde tüm eşyalarınız sorunsuzca güven içinde taşınmaktadır. Evden eve nakliyat veya iş yeri taşıma işlemlerimizde uyguladığımız son derece dikkatli ve özenli paketleme çalışması ile kaliteli ve profesyonel bir taşıma işi gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama işine gösterilen özen, genel olarak bir evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli konulardan biridir.

Ambalajlama
Evinizdeki eşyaları taşımaya başlamadan önce mutlaka en ufak parçaya kadar emniyetini düşünmekteyiz. Bu nedenle araçlarımızda hazır olarak bulunan karton ve plastik koliler, hava kabarcıklı naylonlar, ambalaj kağıtları, kraft kağıtlar, streç filmler gibi malzemeler ile önce mükemmel bir paketleme çalışması yapıyoruz.

Ambalajlama
Ankara evden eve nakliyat firmamızın deneyimli kadrosu, evinizde bulunan gardrop, yemek masası, vitrin gibi büyük eşyaları demonte ederek her bir parçanın emniyetli şekilde ambalajlamasını da yapmaktadır.  Sökülen parçalar en güvenli şekilde olması gerektiği gibi kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmekte, yeni adresinize taşıma işlemi tamamlandığında ise burada tekrar montajı yapılarak teslim edilmektedir.