24 Saat Hizmet megatrans@gmail.com
Yenimahalle, ANKARA 0312 332 14 04

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat
Asansörlü nakliyat, eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha emniyetli taşınmasını sağlayan, kullanım pratikliği ile müşteriler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir ev taşıma yöntemidir. Ankara asansörlü nakliyat firmamız sadece Ankara’da değil tüm illere gerçekleştirdiği ev taşıma işlemlerinde de asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.

Asansörlü nakliyat işleminin yapılabilmesi için her şeyden önce binaların asansör aracımızın yanaşmasına elverişli durumda olması gerekmektedir. Eşyaların alınacağı ve aktarılacağı evin, genelde caddeye veya bir sokağa cephesi bulunan bir daire olması asansörlü taşımayı mümkün kılmaktadır. Binalardan her ikisinin de asansör için uygun olmayıp, sadece birinin uygun olması durumunda, o bina için asansör kullanımı sağlanmaktadır.

ankara asansörlü nakliyat

Evden eve nakliyat işlerimizi daha kısa sürede ve emniyetli şekilde tamamlamak için asansörlü nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara veya şehirler arası evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü taşıma kolaylığımızdan yararlanabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma hizmetimiz eşyalarınızın aracımıza aktarılması ve yeni adresinizde araçtan tekrar evinize aktarılmasında zaman kazandırır ve eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlar.

Bu uygulamamızdan yararlanmanız için asansör aracımızın binalardan en az bir tanesinin önüne yanaşıp kurulmasına uygun ortamın bulunması gerekmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak ve sormak istedikleriniz için firmamızı istediğiniz an arayabilirsiniz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.