24 Saat Hizmet megatrans@gmail.com
Yenimahalle, ANKARA 0312 332 14 04

İş Yeri ve Ofis Taşıma

ofis taşıma
Ankara nakliyat firmamız iş yerinizin taşınması konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Ofisinizin taşınması talebinde bulunduğunuzda, iş yerinize gelen ekspertiz elemanımız bir değerlendirme yaparak taşınacak eşyaların niteliğini, miktarını inceler ve bu çalışmaya göre bir taşınma planı oluşturur.

ofis taşıma

Bu değerlendirmenin amacı iş yerinizin en kısa sürede taşınması için bir plan yapılmasıdır. Taşıma öncesi yapılan bu ön çalışma sayesinde ofisinizin mümkün olan en kısa sürede ve güvenli olarak taşınması sağlanmaktadır.

Ankara Ofis Taşıma

Ofisinizi taşımaya başlamadan önce tüm eşyalar en iyi şekilde ambalajlanarak emniyeti alınır. Ofisinizde bulunan büyük masalar, vitrinler, raf sistemleri, dolaplar demonte edilir.

Parçalara ayrılan eşyalarınız dikkatli bir şekilde ambalajlanır.

Eşyalarınızın paketleme işlemleri bittikten sonra nakliye araçlarımız ile yeni adresinize taşıma işlemi başlar. Araçlarımız ev ve ofis eşyalarını en güvenli biçimde taşıyacak şekilde tasarlanmış kasa içlerine sahiptir.

Sarsıntısız ve hasarsız bir taşıma sağlayan kamyonlarımıza yüklenip kasa içinde de güvenliği sağlanan eşyalarınız, yeni ofisinizin bulunduğu adrese götürülür.